انجمن جت اسکی و جت بت جمهوری اسلامی ایران
  
   اخبار ->    جلسه آزمون گواهینامه c امروز ساعت 9 صبح
جلسه آزمون گواهینامه c امروز ساعت 9 صبح

به کزارش روابط عمومی انجمن : همانطور که از پیش اعلام عمومی شده بود دوره آموزشی داوری در مقطع درجه 3 و گواهینامه جت اسکی سواری با نگاه موشکافانه و دقیقتر به قوانین و مسایل مرتبط داوری راندن جت اسکی و بااستقبال بی سابقه علاقمندان در مورخه 20 الی 22 بهمن ماه سال جاری برگزار گردید.

این دوره با همت کمیته آموزش و با حضور اساتید نام دار این عرصه دکتر ذاکری و مهندس داود سلیانچی رئیس محترم انجمن در محل مرکز آموزش انجمن برای استانهای شمالی در نوشهر برگزار گردید.

آنچه که بیش از پیش در این دوره نمایان و برجسته بود همت عزیزان ورزشکاران و علاقمندان خانم در این دوره ، و ارتقاء سطح علمی و شرکت کنندگان بوده است.

بی شک برگزاری چنین دوره هایی و مداومت در ارایه اموزشهای علمی و کاربردی به ورزشکاران و علاقمندان در ارتقاء سطح دانش اعضا داوری تاثیر عمیقی خواهدداشت مضافا اینکه در کنار آن فعال شدن هئیت داوری تحولی بزرگ در عرصه داوری ایجاد خواهدکرد که دقت بیشتر و کیفیت بهتر داوری مسابقات و کاهش حوادث ورزشی حین برگزاری مسابقات از برجسته ترین نکات مثبت این امر مبارک خواهد بود.

در آخر جا دارد تشکری ویژه از عزیزان و زحمتکشان کمیته آموزش انجمن جناب آقای دکتر ذاکری و دبیر کمیته آقای دیانتی داشته باشیم که با برنامه ریزی دقیق و اجرای دوره های آموزشی سعی در ارتقاء علمی و جایگاه داوران عزیز در سراسر کشوررا دارند.

روابط عمومی انجمن جت اسکی و جت بُت

تاریخ ارسال : جمعه 22 بهمن 1395       تعداد مشاهده مطلب : 455
 
         استان تهران
         استان گلستان
         استان گیلان
         استان بوشهر
خبر مهم روز
مسابقات رشته جت اسکی جام آزاد کشوری بمناسبت روز ملی خلیج فارس
به گزارش روابط عمومی انجمن : کمیته مسابقات و لیگ انجمن جت اسکی و جت بُت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر از فعالیت‌های انجام‌شده در راستای توسعه همه‌جانبه پایدار در
ثبت نام
رنکینگ
عکس روز
اوقات شرعی
آمار بازدید

بازدید امروز : 1566
بازدید کل : 2745908
کاربران آنلاین : 13
 آرشیو اخبار                              برای مشاهده آرشیو کامل اخبار کلیک کنید                                                                                 پیوند ها                         
وزارت ورزش و جوانان
فدراسیون انجمنهای ورزشی
فدراسیون جهانی جت اسکی
انجمن جت اسکی و قایق های تندرو
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد انجمن جت اسکی جمهوری اسلامی ایران محفوظ می باشد.