انجمن جت اسکی و جت بت جمهوری اسلامی ایران
  
   اخبار ->    رییس انجمن جت اسکی: با برنامه در بازی‌های آسیایی حاضر می‌شویم
رییس انجمن جت اسکی: با برنامه در بازی‌های آسیایی حاضر می‌شویم

رییس انجمن جت اسکی: با برنامه در بازی‌های آسیایی حاضر می‌شویم

رییس انجمن جت اسکی گفت: توجه ویژه به مقوله آموزش مهمترین برنامه و اولویتمان به شمار می‌رود و با همین روند در بازی‌های آسیایی حاضر می‌شویم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ داود سلیانچی گفت: در سال جاری کلاسها، آزمون و کارگاههای متعدد داوری، مربیگری و نحوه راندن جت اسکی را در دو بخش آقایان و بانوان برگزار کردیم چراکه معتقدیم بهترین و میسرترین راه برای ارتقا و توسعه این رشته مفرح و پرمخاطب آموزش و تقویت زیربنایی جت اسکی است. وی افزود: در این بین در تلاش هستیم که در مقوله داوری افراد زبده و مجرب را تربیت کنیم تا از آنها در مسابقات کشوری و حتی بین المللی بهره بگیریم و بهمین منظور آزمونهای پیشرفته و سختی را برای آنها درنظر گرفته ایم.

رییس انجمن جت اسکی ادامه داد: برگزاری مسابقات انتخابی و تشکیل تیم ملی پرقدرت هدف این انجمن در سال آینده است و از آنجایی که از سوی کنفدراسیون جت اسکی آسیا که در اندونزی مستقر است برای حضور در بازیهایی آسیا جاکارتا به طور رسمی دعوت شده ایم لذا بدنبال تشکیل یک تیم ملی آماده و مهیا هستیم و بهمین دلیل اردیبهشت ماه 96 مسابقات انتخابی تیم ملی را برگزار خواهیم کرد تا نفرات مستعد و آماده را شناسایی کنیم و متعاقب آن برپایی اردوهای تیم ملی را برنامه ریزی می کنیم.

وی گفت: تشکیل دبیرخانه کنفدراسیون جت اسکی غرب و آسیای میانه در تهران و مدیریت بر این دو منطقه از دیگر اهداف عالی ما در سال آینده است که برای تحقق آن رایزنی های لازم صورت گرفته است.

سلیانچی افزود: خوشبختانه با بالا رفتن میزان علاقه مندی به این رشته شاهد رشد روزافزون در جت اسکی هستیم و به خصوص در بخش بانوان روز به روز به تعداد مراجعین و مخاطبین اضافه می‌شود.

تاریخ ارسال : پنجشنبه 5 اسفند 1395       تعداد مشاهده مطلب : 88
 
         استان تهران
         استان گلستان
         استان گیلان
خبر مهم روز
تقدیر و تشکر رئیس انجمن از دست اندرکاران اولین مرحله مسابقه انتخابی تیم ملی جت اسکی ایران
تقدیر و تشکر رئیس انجمن از دست اندرکاران اولین مرحله مسابقه انتخابی تیم ملی جت اسکی به گزارش روابط عمومی انجمن : در مراسم اختتامیه ضمن تشکر و قدردانی از کلیه عوامل
ثبت نام
رنکینگ
عکس روز
اوقات شرعی
آمار بازدید

بازدید امروز : 929
بازدید کل : 2084609
کاربران آنلاین : 10
 آرشیو اخبار                              برای مشاهده آرشیو کامل اخبار کلیک کنید                                                                                 پیوند ها                         
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد انجمن جت اسکی جمهوری اسلامی ایران محفوظ می باشد.