انجمن جت اسکی و جت بت جمهوری اسلامی ایران
  
   اخبار ->    اولین دوره آموزش ترمیک داوری ، مربیگری ,... در استان هرمزگان
اولین دوره آموزش ترمیک داوری ، مربیگری ,...   در استان هرمزگان

روابط عمومی انچمن جت اسکی و جت بُت : اولین دوره آموزش ترمیک داوری ، مربیگری و کارگاه آموزش قوانین و مقررات در استان هرمزگان ، با همت همه جانبه آقای صلاحی رئیس انجمنهای ورزشی ، آقای سبک روح رئیس کمیته جت اسکی استان به همراه همکاران‌شان و دیگر مسئولان استان از جمله تلاش ارزشمند ایستگاه آتش نشانی ، دریایانی بندر عباس و آقای فیصلی نائیب رئیس انجمن در مورخ 24 الی 26 آبانماه در بندر عباس و جزیره هرمز برگزار گردید .

در این دوره علاوه بر ورزشکاران و علاقمندان استان خوزستان شاهد حضور تیم 5 نفری از برداران زحمت کش آتش نشان بندر عباس و همچنین از استان بوشهر هم 5 شرکت کننده خانم و آقا به دلیل علاقمندی به این رشته مفرح حضور پر رنگ داشتند.

در روز جمعه 26 آبان ماه مرحله آموزش عملی جت اسکی سواری در جزیره زیبا هرمز با حضور برادران و زحمتکشان نیروی دریابانی و آتش نشانی بندر عباس برگزار گردید.

برگزاری موفق این رویداد بزرک نشان داد که استان‌ هرمزگان با توان، تدبیر و پرتلاش برای موفقیت جت اسکی کشور تلاش مضاعف می‌کنند.

روابط عمومی انچمن جت اسکی و جت بُت

تاریخ ارسال : شنبه 27 آبان 1396       تعداد مشاهده مطلب : 75
 
         استان تهران
         استان گلستان
         استان گیلان
         استان بوشهر
خبر مهم روز
پدیده مسابقات جت اسکی اسلالوم
پدیده مسابقات جت اسکی اسلالوم در تمامی مسابقات رشته جت اسکی کشوری عرصه ای است برای بروز و ظهور استعدادهایی که توان بالقوه خود را با حضور در این مسابقات به
ثبت نام
رنکینگ
عکس روز
اوقات شرعی
آمار بازدید

بازدید امروز : 794
بازدید کل : 2445217
کاربران آنلاین : 14
 آرشیو اخبار                              برای مشاهده آرشیو کامل اخبار کلیک کنید                                                                                 پیوند ها                         
وزارت ورزش و جوانان
فدراسیون انجمنهای ورزشی
فدراسیون جهانی جت اسکی
انجمن جت اسکی و قایق های تندرو
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد انجمن جت اسکی جمهوری اسلامی ایران محفوظ می باشد.